Zmenšiť textZväčšiť text

Besiedka pod vianočným stromčekom 20.12.2022.

 21.12.2022

Besiedka pod vianočným stromčekom 20.12.2022.

Utorkový podvečer týždňa pred štedrým dňom patril našim milým malým, ich rodinám a všetkým návštevníkom podujatia. MŠ v spolupráci s obecným úradom v Pôtri pripravili besiedku pod vianočným stromčekom. Kultúrny dom zaodiety do vianočného šatu a kulís predstavenia sa pred 16 hod. začal zapĺňať vystupujúcimi deťmi s rodičmi ako aj ďalšími návštevníkmi, ktorí mali chuť zhliadnuť toto predstavenie.
Žiaci MŠ Pôtor si pre rodičov, starkých a ostatných divákov nacvičili pásmo predvianočného vystúpenia, do ktorého sa zapojili aj ďalšie šikovné deti z obce a spolu pripravili krásne predstavenie, ktoré potešilo oko každého diváka, ba i  slzička sa zaligotala v nejednom oku, ako krásne ukázali deti, čo sa vďaka pani učiteľkám a svojej usilovnosti  naučili.

K spoločnému stretnutiu patrilo aj občerstvenie v podobe voňavého punču, čaju a koláčikov šikovných mamičiek detí a zamestnancov OcÚ, pri ktorých  hostia spolu preriekli pár slov a deti si spolu ešte zašantili. Čas vianočný ako aj táto besiedka sú príležitosťou spomaliť, vychutnať si príjemnú atmosféru popri zhone, ktorý náš život často sprevádza. A toto podujatie to určite naplnilo.

Podujatie je výsledkom vynikajúcej spolupráce MŠ, obecného úradu a dobrovoľníkov a je dôkazom toho, že keď sa chce, všeličo sa dá.

Čarokrásne Vianoce!


Zoznam aktualít: